Szkolenie z zakresu e-administracji

  W dniu 24.2. 2021 r. przeprowadzono szkolenie z zakresu e-administracji, którego uczestnikami byli pracownicy Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Wykładowca - dr Kajetan Wojsyk, zapoznał uczestników szkolenia z procedowaniem dokumentacji w systemach administracyjnych. Tematy:

• O tym, czym w istocie jest każdy dokument i jakie ma cechy;
  • O tym, czym jest podpis, do czego służy oraz jakie różne formy i postaci może przybierać;
  • O tym, czym różnią się funkcjonalnie dokumenty w postaci papierowej od dokumentów w postaci elektronicznej;
  • O tym, jaki związek mają dokumenty z podpisami i odwrotnie;
  • O tym, jakie podpisy do czego służą, jak się w tym gąszczu pojęć orientować;
  • O różnych sposobach podpisywania dokumentów zależnie od ich formy, postaci, wielkości, rodzaju, obszarze stosowania;

  W szkoleniu wzięło udział 18 pracowników UMED w Łodzi. Ze szkolenia powstało nagranie, które upowszechniono w sieci wewnętrznej Uniwersytetu.